2020

ATP
Alumni 

Pro koho je určena 
ATP Alumni?

Agency Transformation Program Alumni je roční platforma pro majitele a CEO digitálních agentur. ATP Alumni je učena pro vybrané účastníky předchozích ročníků Google Partner ATP programu, kteří se chtějí nadále inspirovat a předávat si navzájem zkušenosti.

 

Na co se účastníci

ATP Alumni mohou těšit?

3 Byznys Snídaně

3 Workshopy

2 Offsite

Zvýhodněné vstupné na vybrané konference
 

FLEXIBILITA

Inspirativní výběr témat a osobností českého a globálního byznysu. 

 

Agency Transformation Program
2020 Alumni 

24. 2.
2020

BYZNYS SNÍDANĚ

Klid dravce

Udržujte si nadhled v jakékoliv situaci, koncentrujte se, ovládejte emoce své i ostatních. Důvěřuje svým schopnostem a ověřujte si je na výsledcích,
jichž dlouhodobě dosahujete.

Jaroslav Homolka

Má za sebou 27 let praxe v oblasti rozvoje osobnostních kvalit a kompetencí lídrů, manažerů, obchodníků, specialistů, vlastníků firem, a to v reálném tržním prostředí. Trenér rozvoje osobnosti, profesionální sparring partner, autor nekonvenčního systému vzdělávání PREDATORCODE. Kouč reprezentantů ČR v bojových sportech,
spoluzakladatel a předseda SKS Arény Kladno.

24. 3.
2020

OFFSITE

Zpětná vazba

Dobrá zpětná vazba je doporučení do budoucna, ne jen vyjmenování neúspěchů a chyb. Zpětná vazba ze všech úhlů pohledu s jedním z našich nejlepších psychologů a koučů.

Radvan Bahbouh

Psycholog a kouč, přes dvacet let přednáší na katedře psychologie FF UK a zároveň se po celou dobu v rámci své společnosti QED GROUP věnuje individuálnímu i týmovému koučování, výcvikům koučování a supervizi. Trénuje a školí senior manažerské týmy. Konzultuje témata týkající se HR a vytváří pro firmy komplexní HR projekty

21. 5.
2020

BYZNYS SNÍDANĚ

Leadership 5.0

S nástupem exponenciálních technologií a inovací přichází i posun ve vývoji společnosti a přemýšlení každého z nás. Permanentní změna se stává novým standardem a nutí nás rozvíjet nové dovednosti také v oblasti leadershipu.

Radka Dohnalová

 

 Je zakladatelkou mezinárodní organizace pro rozvoj leaderů ATAIRU. Pracovala s více než 500 leadery a více než 40 organizacemi v Evropě a Japonsku. Je uznávanou autorkou leadershipových programů a programů pro rozvoj žen ve vedoucích pozicích. Působila také v mezinárodním byznysu, mj. v McKinsey & Company, a ve Světovém potravinovém programu OSN.

11. 6.
2020

CELODENNÍ AKCE

Trendy v e-commerce & 
Strategický online marketing 

Jak hledat nové příležitosti, strategie a inovativní přístupy
podporující růst  e-commerce firem.

Dalibor Klíč + host

Dalibor Klíč je Industry Manager pro oblast eCommerce v Google je partnerem pro největší e-commerce klienty na českém a slovenském trhu a je  zodpovědný za několik klientů v Nizozemsku a Německu. Jeho hlavním cílem je pomoci klientům maximalizovat potenciál produktů Google.

10. 9.
2020

OFFSITE

Kritické myšlení / Hrdinství a odvaha ke změně

Jak efektivněji využívat svůj mozek, aby nepodléhal tzv. kognitivním klamům a jak snižovat vlastní neobjektivitu. Díky kritickému myšlení dokáže člověk kvalitněji zpracovávat informace a přijímat lepší rozhodnutí v osobní i pracovní sféře.

Petr Ludwig 

 

Popularizuje kritické myšlení, věnuje se redesignu firemních hodnost a zlepšování kultury. Založil firmy GrowJOB v Praze a Procrastination.com v New Yorku. Autor bestselleru Konec prokrastinace, který byl přeložen do 10 jazyků. Autor oblíbeného podcastu Deeptalks s inspirativními osobnostmi z různých oborů. Zakladatel iniciativy Hodnotové Česko.

22. 9.
2020

BYZNYS SNÍDANĚ

The Art of Culture + Google workshop

_

Tania le Moigne + Daniela Landherr

 

Ředitelka české, maďarské, rumunské a slovenské pobočky společnosti Google, významná osobnost českého internetu. Věnuje se vzdělávání mladých talentů se zaměřením na hodnotový leadership, firemní kultuře a vzdělávání dětí v rámci společnosti 4bambini, která vydává deskové hry o důležitých životních hodnotách. Podporuje profesní rozvoj talentovaných žen a digitální gramotnost Čechů.Aktuálně vede vlastní společnost MK Consulting.

22. 9.
2020

WORKSHOP

Digital Transformation

Jak vyhledávat nové byznysové příležitosti za využití síly CRM dat.

Wouter Blok + Petr Šmíd & Vanda Wolfová + BCG

V rámci svého působení v Google měl na starosti jednoho z největších
a nejsofistikovanějších klientů, portál Booking.com. Wouter dále pracoval jako CMO v retailu pro Coolblue, v telekomunkacích pro US Sprint, ve financích pro GoBear.

Aktuálně Wouter pracuje jako VP ve společnosti Getyouguide a osobně konzultuje CX a digitální trsansformace pro vybrané nejrychleji rostoucí středoevropské klienty

20. 10.
2020

BYZNYS SNÍDANĚ

Vzdělávání v digitální době

Lidstvo se dostalo do situace, kdy původní pravidla hry přestala platit. K hledání těch nových potřebujeme i nové dovednosti, které si my i naše děti musíme osvojit. Ve stávajícím systému si děti často osvojují dovednosti, které je vedou jiným směrem. Jako společnost děláme jen málo pro to, abychom to změnili.

Bob Kartous

 

V letech 2005-2014 pracoval ve společnosti Scio, kde se podílel na aktivitách v oblasti vnějších vztahů, společenské odpovědnosti a vydávání periodik. Od roku 2012 přednáší na Vysoké škole ekonomiky a managementu v Praze. Na téma vzdělávání publikuje v českých médiích (Hospodářské noviny, Lidové noviny, MF Dnes, Literární noviny, Britské listy, Rodina a škola). Je autorem knihy No Future: Vezeme děti na parním stroji do virtuální reality?

ATP 2020 Alumni 

REGISTRACE

Registrace je uzavřena

Máte dotazy? Chcete vědět více detailů?

Kontaktujte nás!

  • Black LinkedIn Icon
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon

CENA ZA ÚČASTNÍKA
40 000 Kč bez DPH za účastnické místo

Cena je za jednu osobu účastnící se celého programu.

6x byznys snídaně

2x  offsite

 

ATP 2020 Alumni