POŘÁDÁME AKCE,

které mají

MĚŘITELNÉ VÝSLEDKY 

pro váš business

 a vás osobně!

Jen na našich eventech se můžete setkat s lektory a profesionály jako jsou:

Marian Jelínek

Osobní kouč sportovců a managerů

Petr Mára

Lifehacker a Apple trenér

Vanda Wolfová

Ředitelka agenturního sektoru Google CZ/SK/RO

Petr Skondrojanis

Lídr firemní kultury

Katarina Schapiro

Koučka top managerů

 

Michal Pastier

Creative Director Zaraguza

 
a mnoho, mnoho dalších

 

A MY VÍME, ŽE ONI VÝSLEDKY MAJÍ?

  •   

NAŠI STÁLÍ PARTNEŘI

802

HODIN BYZNYS KONZULTACÍ

1264

HODIN 
ŠKOLENÍ

70

ŠPIČKOVÝCH LEKTORŮ

334

SPOKOJENÝCH ÚČASTNÍKŮ Z ŘAD MANŽERŮ
 

NAŠE PROJEKTY

Zaměřujeme se na osobnostní rozvoj účastníků všech našich programů, na inovace, leadership a inspiraci. Spolupracujeme s nejlepšími lektory, kouči a spíkry z byznysového prostředí. Soustředíme se především na identifikaci potřeb klienta. Na základě těchto potřeb stavíme rozvojové programy na míru. Hledáme stále nová témata a inovujeme s lektory obsah jejich přednášek a workshopů tak, abychom přinášeli nejaktuálnější obsah. Připravujeme programy, které jsou zdrojem informací a inspirace nejen v oblasti odbornosti našich účastníků.

Organizujeme:

  • Google Agency Leadership Program

  • Kurz přežití s Marianem Jelínkem

  • Storytelling s Martinem Vasquezem

  • Trendy v Online s Vandou Wolfovou

  • a mnoho desítek dalších workshopů, školení a eventů...

Nahlédněte do fotogalerie projektů, které jsme již realizovali a nechte se inspirovat.

 

REFERENCE

Workshopy od P2M jsou skvělé v tom, že potkám zajímavé lidi a dozvím se nové pohledy na problémy a situace, které aktuálně řešíme, nebo potřebujeme řešit. A ten den vytržený z rutiny, v které se nacházím, je užitečný v tom, že mi přichází nové myšlenky a nové nápady.

Ostatním agenturám bych určitě doporučil, aby se nebály měnit se, inovovat a hlavně sdílet své problémy, starosti a úspěchy s ostatními, kteří řeší podobné situace. Velké díky patří hlavně firmě P2M! 

—  Martin Semerád, CEO eBrána

KDO JSME

Založili jsme vzdělávací a konzultační agenturu, protože nás baví pracovat s lidmi. Máme příjemnou kancelář s výhledem na Národní divadlo, ve které generujeme pozitivní nápady i energii.
 
Již šest let se intenzivně věnujeme firemnímu vzdělávání. Jsme výhradní vzdělávací agenturou společnosti Google CZ/SK, pro kterou realizujeme rozvojové programy pro klienty i obchodní partnery.
 
Poskytujeme lektorům i účastníkům profesionální servis a budujeme tak dlouhodobá, pozitivně vnímaná partnerství.
 
​Jsme hrdí na to, že pracujeme s těmi nejlepšími na našem trhu. Rádi budeme spolupracovat na podobných projektech třeba právě s vámi.

 

CO V P2M UMÍME

Ve své práci využíváme dlouholetých zkušeností, které jsme získali v uplynulých letech při přípravě vzdělávacích akademií nejen pro českou pobočku společnosti Google. Připravujeme jak rozvojové programy pro celé firmy, tak individuální tréninky na míru, které pomáhají rozvoji byznysu a leadershipu v malých i velkých společnostech.

Jste hvězda mezi lektory a chcete zazářit ještě víc? Vytvoříme Vám webovou prezentaci, najdeme to správné místo pro Váš workshop, zajistíme pro něj catering a vůbec Vám jej pomůžeme celý zorganizovat. Umíme Vám dokonce vydat tištěnou i elektronickou knihu. A když si troufnete před kameru, můžeme natočit a spravovat Vaše vlastní webináře.

Slibujeme, že naše workshopy, lektory a s nimi spojené zážitky si oblíbíte. Dokonce na nich možná získáte závislost a budete přímo žadonit o nášup! Jsme dodavatelem vzdělávacích programů pro ty nejlepší na našem trhu a proto jsme přesvědčeni, že dokážeme ušít vzdělávání na míru i Vám, Vašim kolegům, zaměstnancům nebo obchodním partnerům.

Tak na soutěže jsme fakt dobří. Po večerech sice čteme Hemingwaye a Prousta, ale soutěž třeba pro fotbalové fanoušky je pro nás hračka a to včetně vymyšlení obsahu,  sestavení pravidel, přípravy mechaniky a rozeslání báječných výher. Dejte nám sebebláznivější zadání a my se do toho pustíme s Vámi.

Plánujete worshop, přednášku, autogramiádu, konferenci nebo večírek a potřebujete najít vhodnou lokalitu, naplánovat program, oslovit spíkry a vymyslet zajímavý, relevantní a zábavný obsah? Rádi Vám se vším uvedeným pomůžeme.

V příjemném prostředí naberete novou sílu, i nápady a můžete se soustředit jen sami na sebe nebo své kolegy.

Kdo dneska nepořádá teambuilding, jako by nebyl. Jenže efektivní teambuilding není jen šplh po provaze někde v lanovém parku nebo zdolání Sněžky na koloběžce spolu s kolegy z vedlější kanceláře. Navrhneme Vám a pomůžeme zorganizovat zážitkový obsah, který podpoří komunikaci a spolupráci ve vašich týmech. Pokud jste unavení a chybí Vám inspirace, můžeme s Vámi naplánovat offsite workshop pro váš tým, mimo vaši kancelář.

KONTAKTUJTE NÁS

ADRESA KANCELÁŘE

Zborovská 49/619

Praha 5 - Újezd

150 00

info@p2m.cz

 

© Copyright P2M Consulting, s.r.o., 2019 

se sídlem U Klavírky 2627/7, PSČ 150 00, Praha 5 – Smíchov

IČ: 48038938, DIČ: CZ48038938

bankovní spojení:  Fio Banka, číslo účtu: 2900696671/2010

Hledejte nás na:

  • Facebook - Grey Circle
  • YouTube - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle