LEKTOŘI

Spolupracujeme se špičkovými lektory, kteří přinášejí témata z oblastí jako je byznys, osobnostní rozvoj nebo leadership. Zároveň mají praktickou zkušenost z vlastního byznysu či působení na top manažerských pozicích v tuzemských nebo mezinárodních společnostech.

Vanda Wolfová

Pracuje v Google CZ/SK/HU na pozici Head of Agency od roku 2014. Do Google přišla z agentury Ogilvy, kde působila 22 let, posledních 6 let na pozici regionální ředitelky Ogilvy One v Paříži. Jako absolventka Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze začínala jako novinářka a později tisková mluvčí Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech. Vanda hovoří anglicky, francouzsky a rusky a v minulosti žila a pracovala v USA, Anglii, Rusku, Indii, Francii, Číně a Itálii.

Petr Mára

Je certifikovaným trenérem společnosti Apple. V rámci Evropy a Asie vystupuje jako řečník na konferencích zaměřených na využití iOS ve firemním prostředí a ve vzdělávání. V česku přednáší často o time managementu, kdy na vlastním životním příběhu vysvětluje, proč je správa priorit a času jednou z klíčových dovedností pro vlastní úspěch. Tvoří také obsah, od prezentací přes instagram až po youtube.

Marian Jelínek

Ve své pětadvacetileté praxi hokejového trenéra pracoval v Čechách i v zahraničí. Mezi jeho největší úspěchy patří titul MS 2005 z Vídně, 2 tituly mistra extraligy s HC Sparta Praha a vítězství Prezidentského poháru s HC Plzeň. Zabývá se sportovní psychologií a mentálním koučinkem. Přednáší asociacím a klubům napříč všemi sporty i firmám z různých oborů. Spolupracuje s vrcholovými sportovci, například s Karolínou Plíškovou. Je spoluautorem několika knih a držitelem doktorátů z kinantropologie a psychologie.

Lukáš Rýdl

V agentuře MARK BBDO zodpovídá za aktivity digitálního marketingu u klíčových klientů. Před nástupem do MARK BBDO získal Lukáš zkušenosti na lokální i mezinárodní úrovni v digitálních agenturách, kde byl zodpovědný za strategii prodeje a realizační týmy digitálních a marketingových služeb a následně řídil značku iPrima.cz, patřící do rodiny televizních brandů FTV Prima.

Karel Mindless Novotný

Konzultuje a tvoří značky ve své brand.family, jako marketingový ředitel rozvíjí českou legendu Remoska nebo soukromou vysokou školu NEWTON College. Konzultační síti Hill & Knowlton Strategies pomáhá z pozice kreativního ředitele. V komunikační branži se pohybuje 20 let, v posledních 4 letech sám podniká v oblasti poradenství značek. Přednáší na NEWTON College, je certifikovaný kouč a se svojí Mindless tour vyškolil stovky posluchačů v 11 zemích. Koncem roku 2017 vyšla Karlovi kniha “Neradost”.

Václav Sochor

Aktuálně pracuje jako šéf komunikace skupiny Tipsport. Zkušený novinář, vystudovaný politolog, marketér a expert na současná média.  Dlouholetý zpravodaj české redakce BBC v Londýně, šéfredaktor Rádia Česko, týdeníků Strategie nebo Marketing & Media. Několik let působil jako konzultant v PR agentuře Bison & Rose.

Radka Dohnalová

Je zakladatelkou mezinárodní organizace pro rozvoj leaderů ATAIRU, která se zaměřuje na maximalizaci hodnoty prostřednictvím spolupráce. Pracovala s více než 500 leadery a více než 40 organizacemi v Evropě a Japonsku. Je uznávanou autorkou leadershipových programů a programů pro rozvoj žen ve
vedoucích pozicích. Působila také v mezinárodním byznysu, mj. v McKinsey &
Company, a ve Světovém potravinovém programu OSN. V rámci studia MBA na
Harvard Business School spoluvytvořila model autentického leadershipu.

Roman Truhlář

Má 25  let obchodních a manažerských zkušeností z poboček špičkových mezinárodních bank s neobvykle širokým záběrem – od korporátního bankovnictví přes finanční trhy až po management digitálního retailového bankovnictví. V posledním desetiletí se specializuje na strategický změnový management. V rámci své kariéry působil na vysokých manažerských pozicích ve finančních institucích. Pracoval například v Citibank, ING Bank nebo ČSOB, byl generálním ředitelem mBank pro Česko a Slovensko a vedl divizi retailového bankovnictví Air Bank. Nyní je obchodním ředitelem NN v ČR.

Martin Konečný

V roce 2016 založil společnost MK Consulting, která se zabývá aplikacemi psychologie a behaviorální ekonomie ve světě businessu. Vystudoval psychologii na FF UK. Tématem vyjednávání a oblastí psychologie vyjednávání se zabývá prakticky a teoreticky posledních 14 let svého života. Má bohaté zkušenosti při vyjednávání jak s interními, tak s externími klienty. Vedle praktické aplikace přednáší psychologii vyjednávání na Katedře psychologie FF UK a na VŠE. Je certifikovaný mediátor.

Didier Schapiro

Renata Mrázová

Je globální HR ředitelkou NN. Pravidelně se umisťuje na předních příčkáchprestižních žebříčků, jakými jsou 50 nemocnějších žen Česka magazínu Forbes,nebo Top 25 žen českého byznysu. Ten v r. 2014 ovládla a získala i speciálníocenění jako jedna z deseti „Nejúspěšnějších žen za posledních 10 let“.Dříve působila jako finanční a generální ředitelka NN pojišťovny a penzijníspolečnosti pro ČR a Slovensko. Aktivně se angažuje v oblasti mentoringu,podpory žen v podnikání a rozvoji finanční gramotnosti. S manželem vlastní rodinnou firmu.

Roman Stupka

Pracoval jako CEO ve společnostech Bristol-Myers Squibb, viceprezident pro
obchod a marketing v České pojišťovně a.s., i jako obchodní ředitel a člen
představenstva. Působil v Českém Telecomu a.s. a následně jako CEO Ericsson ČR a SR. Úspěšně řešil projekty restrukturalizace výrobních firem (Window Holding a.s., ETA a.s., Grapo Technologies s.r.o.) pro soukromé investory. Je aktivní jako mentor pro start-upy, SME a v programu Odyssea pro rozvoj žen v manažerských pozicích. Vystudoval ekonomiku zahraničního obchodu a získal titul MBA na Katz University v Pittsburgu.

Zakladatel a řídící partner Hermes Consultants, společnosti specializované na poradenství v oblasti obchodu a komunikace, která působí v celosvětovém měřítku od r. 2001. Sales expert s více než dvacetiletou zkušeností na evropských trzích. Vybudoval několik tréninkových programů pro top management úspěšných firem (např. Google). Pomáhá korporacím ve střední a východní Evropě, Africe i Latinské Americe budovat obchodní oddělení na špičkové úrovni. Je držitelem titulu v oboru Obchod na Montpellier Business School (Francie), certifikovaným koučem (HEC Paris), studoval také adaptivní leadership na Harvardu (Kennedy School of Government).

Petr Skondrojanis

Je v personalistice přes čtvrt století. Spoluzaložil tři personální agentury. V současnosti nejvíc času věnuje firemním kulturám. V r. 2015 založil server Cocuma.cz (Company Culture Market), na kterém vytváří prezentace firem, snaží se v nich ukázat jejich firemní kulturu a odpovědět na otázku, proč by pro ně měl někdo pracovat. Petr je HR (Human Relations) profesionál, podnikatel, táta, občan ČR a hlavně člověk. Pro své mnohdy radikální názory bývá označován za volného radikála českého HR.

Katarina Schapiro

CEO společnosti Continuum Partners. Podporuje firmy, týmy a jejich lídry
jako myšlenkový partner, kouč a mentor. Absolvovala HEC School of Management v Paříži, Said Business School u Oxford University a Univerzitu Pavla Jozefa Šafárika v Košicích. Má magisterský titul v psychologii, lingvistice a v oboru transformace a řízení změn. Je bývalou generální ředitelkou agentury BGMC, marketingovou a obchodní ředitelkou kosmetických značek Christian Dior, Y.Saint Laurent, Shiseido aj. Pracovala v konzultantských společnostech Egon International, Andersen Consulting. Založila vlastní firmy a účastnila se mezinárodních projektů např. pro UNICEF. Rozvíjí lídrovské transformační programy v Himalájích.

© Copyright P2M Consulting, s.r.o., 2019 

se sídlem U Klavírky 2627/7, PSČ 150 00, Praha 5 – Smíchov

IČ: 48038938, DIČ: CZ48038938

bankovní spojení:  Fio Banka, číslo účtu: 2900696671/2010

Hledejte nás na:

  • Facebook - Grey Circle
  • YouTube - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle