Vyhledat
  • Klára a Lucie

Balíček první pomociVeškeré workshopy a offsites naplánované na jaro 2020 plánujeme přesunout na 2. polovinu roku 2020 a začátek roku 2021 a už teď se nemůžeme dočkat opravdového lidského kontaktu, který tyto akce přinesou

V začátku roku jsme oba programy stihli odstartovat ještě v offline podobě a to byznysovou snídaní s Jaroslavem Homolkou nazvanou Klid dravce a workshopem s Marianem Jelínkem o behaviorálním řízení. Situaci kolem COVID 19, která vznikla poté, jsme ve spolupráci s Vandou Wolfovou a Ivanou Giardi z Google přijali jako výzvu, jak být agenturám co nejvíce užiteční. Navrhli jsme primárně „online balíček první pomoci“ v podobě 4 kulatých stolů (nad rámec původních programů), které budou vedené přes Google Hangout na témata, která majitelé digitálních agentur v současné době intenzivně řeší. Jde o Řízení financí, Práci s lidmi, Odolnost a Kritické myšlení v době krize.

Úvodní kulatý stůl, kde jsme zmapovali potřeby a přání šéfů agentur a kde si účastníci nasdíleli dosavadní zkušenosti, proběhl v pozitivním duchu a dokonce bez technických zádrhelů. První kulatý stůl s Romanem Truhlářem, obchodním ředitelem NN, na téma Řízení financí v době krize se uskuteční ve středu 8. dubna.

Koronavirová krize a následná opatření vlády ovlivnila i průběh vzdělávacích programů, které připravujeme pro obchodní partnery Google CZ/SK, majitele a management digitálních agentur. Letos jde o Alumni Program určený absolventům programu, který běží již od roku 2015, a dále Digital Marketing Transformation Program pro majitele a top management digitálních agentur.


36 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

© Copyright P2M Consulting, s.r.o., 2019 

se sídlem U Klavírky 2627/7, PSČ 150 00, Praha 5 – Smíchov

IČ: 48038938, DIČ: CZ48038938

bankovní spojení:  Fio Banka, číslo účtu: 2900696671/2010

Hledejte nás na:

  • Facebook - Grey Circle
  • YouTube - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle