Vyhledat
  • Klára a Lucie

Nuda v nebi!"Chceš-li rozesmát pána boha, pověz mu o svých plánech,“ říká se. Ano, plánů jsme měli začátkem roku v P2M Consulting hodně, ale virus s korunkou je převrátil naruby. I my jsme v březnu stáli před novou realitou a ta vypadala dost neutěšeně: všechna školení a eventy se začaly přesouvat na neurčito, klienti netušili, co se bude dít, z éteru zaznívaly chmurné předpovědi... Pochopily jsme ale, že jestli uvízneme v tomhle bezčasí a budeme se litovat, skončí to špatně. Začaly jsme přemýšlet, co bychom mohly dělat jinak - jaké projekty by se mohly setkat se zájmem klientů, jakou novou cílovku můžeme oslovit.

Takže jaký je výsledek naší covidové zkušenosti?

Štos přečtených knížek, na které bychom jindy neměly čas (tipy na ně najdete na našem blogu). Objevení Netflixu a nekritické nadšení ze seriálů Fauda nebo Agent. Přerod v bohyně kuchyně aneb množství uvařených obědů a upečených koláčů pro naše hladové děti. V důsledku toho krutopřísná dieta, která nám po letech přinesla šestku coby první číslici na váze (hurá!). Klářino zbrusu nové osvědčení pro hru na golfovém hřišti. Luciina zbrusu nová fenka zlatého buldočka Pepina.

Pracovně pak blesková příprava "kovidových" webinářů pro Google CZ, SK a Maďarsko na aktuální témata jako Řízení cashflow, Práce s lidmi nebo Selfcoaching v době krize. Přeplánování zrušených vzdělávacích programů do podzimních termínů. Rozpracování konceptů dvou nových knih, které začínáme psát. Přestěhování do nové kanceláře na Vinohrady. Ano, jsme novými členy pražské hipsterské komunity a máme konečně vlastní školící místnost (2x hurá!). A již zmíněné nové vzdělávací projekty. Dnes vám posíláme informace o prvním z nich, který by vás v 2. půlce prázdnin mohl zaujmout:


Školení LinkedIn pro byznys a sales 20. 8. 2020 se skvělým lektorem Martinem Volkem:

"Využíváte LinkedIn jako pouhý HR nástroj? Zapomeňte!" prohlašuje tento certifikovaný Google trenér, majitel digitální agentury a vášnivý řečník. Více o školení a registraci najdete zde: ŠKOLENÍ LinkedIN

49 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

© Copyright P2M Consulting, s.r.o., 2019 

se sídlem U Klavírky 2627/7, PSČ 150 00, Praha 5 – Smíchov

IČ: 48038938, DIČ: CZ48038938

bankovní spojení:  Fio Banka, číslo účtu: 2900696671/2010

Hledejte nás na:

  • Facebook - Grey Circle
  • YouTube - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle