Vyhledat
  • Klára a Lucie

P2M ve Světě Filmu

Na světě se točí mnoho dobrých filmů, ale jen některé z nich se stanou nezapomenutelnými. V čem tkví ten rozdíl?


Od konce loňského roku máme v P2M jedinečnou možnost spolupracovat na programu Move It On, který pořádá společnost https://dokincubator.net/ věnující se primárně podpoře tvůrců dokumentárních filmů na CZ/SK trhu. Program Move It On je zaměřen na využití digitálního marketingu v oblasti dokumentárního filmu.


Úvodní přednášku o tom, jak důležité je postavit včas pro svůj film komplexní marketingovou strategii slyšeli účastníci od úspěšné producentky dokumentárních filmů Sigrid Dyekjær z Dánska. Sigrid je jednou z nejúspěšnějších producentek dánských i mezinárodních dokumentárních filmů z hlediska financování a produkce. Na její přednášku pak navázali nejlepší marketingoví experti a stratégové českého a slovenského marketingového trhu Marian Fury, Miroslav Kral, Petr Houzar, Peter Mizik. Ti v rámci svých přednášek a navazujících workshopů diskutovali s účastníky o marketingové kreativě, strategii, monetizaci na VOD platformách.


Další přednáška a workshop na téma marketingová strategie dokumentárních filmů na sociálních sítích proběhnou s Lukas Vit Rydl 23. 2. , resp. 2. 3. Těšíme se!


5 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

© Copyright P2M Consulting, s.r.o., 2019 

se sídlem U Klavírky 2627/7, PSČ 150 00, Praha 5 – Smíchov

IČ: 48038938, DIČ: CZ48038938

bankovní spojení:  Fio Banka, číslo účtu: 2900696671/2010

Hledejte nás na:

  • Facebook - Grey Circle
  • YouTube - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle