Práce s časem a prioritami

Celodenní workshop s lektorem Petrem Márou.

Maximální počet účastníků je 25.

Čas je dnes jednou z nejvzácnějších komodit. Umíte s ním zacházet opravdu efektivně? Víte, jaké jsou Vaše skutečné priority v osobním životě i v práci? Stresujete se, protože nestíháte? Používáte pro time management apky, ale vytěžíte z nich maximum?

3. 10. 2018 / 10:00 - 17:00

Sněmovní 7, Praha 1 - Malá Strana

Využijte svůj čas na maximum a přijďte za námi na kávu do Sněmovní už v 9 hodin.
Vyřiďte si v klidu e-maily a v 10 hodin začínáme…

Práce s časem
Time management je metodou, která vám umožní dostat na práci s časem a s prioritami zcela konkrétní pohled. Během tréninku získáte ucelený návod na to, jak dosáhnout cílů v rámci své práce i v soukromí. Součástí této strategie je být schopen soustředit se, minimalizovat vyrušování a adekvátně reagovat na podněty, které se ve vašem životě objeví.
 
Seznámíte se s tím, jak správně používat aplikace, které máte na svém počítači, tabletu, či chytrém telefonu. Jak si zapisovat poznámky do papírového diáře. Získáte představu o tom, jaké jsou nejpopulárnější programy a jak si správně nastavit své osobní “workflow” a určit si vlastní pravidla pro práci s informacemi.
 
O lektorovi
Petr Mára je certifikovaným trenérem společnosti Apple. V rámci Evropy a Asie vystupuje jako řečník na konferencích zaměřených na využití iOS ve firemním prostředí a ve vzdělávání.
 
Petr na vlastním životním příběhu vysvětlí, proč je správa priorit a času jednou z klíčových dovedností pro vlastní úspěch. Time management používá přes deset let a díky této metodě dokáže cestovat, pracovat na různorodých projektech, přepínat mezi různě komplexními úkoly a když je víkend, být s rodinou a dětmi nejen fyzicky, ale i mentálně. Time management není zázračná metoda, ale je to přístup, který má logiku a funguje. Pokud jste ochotni něco ze sebe investovat a změnit své vlastní návyky.

Občerstvení

Občerstvení je zahrnuto v ceně workshopu a bude připraveno formou coffee breaků a lehkého oběda přímo na místě.

K dispozici bude i vegetariánská varianta.

© Copyright P2M Consulting, s.r.o., 2019 

se sídlem U Klavírky 2627/7, PSČ 150 00, Praha 5 – Smíchov

IČ: 48038938, DIČ: CZ48038938

bankovní spojení:  Fio Banka, číslo účtu: 2900696671/2010

Hledejte nás na:

  • Facebook - Grey Circle
  • YouTube - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle