language EN
backVšechny eventy

Janžurka HitHit kampaň

Iva Janžurová očima své dcery, režisérky Theodory Remundové. Osobní, vtipný, dojemný a především zcela otevřený film, který odhaluje nejdůležitější chvíle v profesním i soukromém životním příběhu Ivy Janžurové. Připravili jsme Hithit kampaň k podpoře filmu!
Datum: 2023
Cíl: vybrat 450 000 Kč
Výsledek: splněno 141%

P2M Consulting

PR, eventy a vzdělávání

Osobní pohled do života slavné herečky

Ivu Janžurovou jsme již viděli a slyšeli v mnoha rozhovorech a televizních medailoncích mluvit o své kariéře a významných rolích. Její dcera Theodora se snaží zachytit tuto hereckou celebritu i v jejích rolích soukromých. Díky autorskému záměru máme to štěstí, že můžeme nahlédnout osobnost Ivy Janžurové prostřednictvím jejích vzpomínek na rodiče a dětství, životní lásky, mateřství a zásadní okamžiky, které její charakter a život utvářely.

„Máma sama má k dokumentárnímu zobrazování vlastní osoby velký ostych. Nakonec za tím vždycky viděla spíš snahu vyrobit rychle na objednávku televizní medailonek. Když jsem jí natáčení dokumentu nesměle navrhla já, projevila spíš údiv ve své vrozené skromnosti – že mě to vůbec napadlo a že se tím chci zdržovat. Nakonec opatrně souhlasila.“

Podpora byla potřeba, aby autorka měla dostatek času, který potřebu pro střih, aby vzniklo svébytné dílo o celovečerní stopáži, které nebude pouhým medailonkem, mapujícím kariéru herečky, ale filmem, který svým sdělením otevře různá témata, se kterými se mnoho z nás bude moci identifikovat. Dále zajistí kvalitní obrazovou a zvukovou postprodukci a uhrazení licence za autorská práva k filmům, divadelním představením, literárním textům, fotografiím i dobovým filmům a také hudbě, kterou by ve filmu rádi použili.

P2M consulting, s.r.o.

map Masarykovo nábř. 250, 110 00 Nové Město

tram Jiráskovo náměstí / Myslíkova

phone +420 603 759 360

envelope info@p2m.cz

LinkedIn Jsme na LinkedIn

fb Sledujte nás