language EN

calendarNaše Projekty

Zakládáme si na inovaci a inspiraci, a proto stále hledáme nová témata a nebojíme se žádné výzvy. Vzděláváme napříč obory, od byznysu po umění a připravujeme vzdělávací a zážitkové formáty pro firemní a soukromé klienty.

​Rádi budeme spolupracovat na podobných projektech právě s vámi!

P2M Consulting

2021-2022

Move It On

Druhý ročník vzdělávacího programu ve spolupráci s dok.incubator zaměřený na digitální marketing ve filmovém průmyslu.
Číst vícearrow

P2M Consulting

2023

BEST of 23

Unikátní vzdělávací platforma navržena specialisty v P2M pro rozvoj firemních talentů. Pro více informací píšte na info@p2m.cz.
Číst vícearrow

P2M Consulting

2022

Google DMT 2022

Google Digital Marketing Transformation 2022 je roční bonusový vzdělávací program určený pro top management digitálních agentur.
Číst vícearrow

P2M Consulting

2022

Google Alumni 2022

Google Alumni Agency Transformation Program je vzdělávací platforma určená majitelům a CEO klíčových digitálních agentur Google CZ/SK.
Číst vícearrow

P2M Consulting

2022

CNC Manažeský Kompas

Manažerský Kompas Novináře je vzdělávací program určený novinářům z Czech News Center s cílem rozvoje manažerských dovedností a leadershipu
Číst vícearrow

P2M Consulting

1. 12. 2021

Inspirační fórum SMO ČR

Historicky první ročník Inspiračního fóra Svazu měst a obcí ČR na téma proměn ve veřejném prostranství.
Číst vícearrow

Barbara Nesvadbová

Jaro 2022

Kurz tvůrčího psaní Pohádkář

Během workshopů tvůrčího psaní s Bárou se naučíte, jak napsat text, který si budete pamatovat i za 20 let, ať už půjde o fejeton nebo dopis na rozloučenou!
Číst vícearrow

P2M Consulting

Hrdinové digitální doby

Více než 600 stran rozhovorů s průkopníky českého a slovenského online marketingu zavedou čtenáře k osobnostem, které vybudovaly vlastní úspěšný byznys mnohdy na zelené louce, z ničeho, od píky.
Číst vícearrow

Marian Jelínek

na objednání

Armádní kurz přežití s Marianem Jelínkem

Umíte vystoupit ze své komfortní zóny? Chcete zažít extrémní situace pod dohledem mentora Mariana Jelínka?
Číst vícearrow

P2M Consulting

Listopad 2020

Bydlení lidí s mentálním postižením

Série webinářů na téma bydlení lidí s mentálním postižením organizovaná Společností pro podporu lidí s mentálním postižením s cílem sdílet zkušenosti, know-how a inspirativní příběhy lidí z celého světa.
Číst vícearrow

P2M Consulting

2020-2021

Move It On

Vzdělávací program ve spolupráci s dok.incubator zaměřený na digitální marketing ve filmovém průmyslu. S výjimečnou situací se objevili nové výzvy i pro filmaře. Našich 5 online přednášek a workshopů bylo zaměřeno na úspěšnou propagaci filmových projektů v digitálním prostředí.
Číst vícearrow

P2M Consulting

2021

CNC Lama 2021

Lama 2021 je vzdělávací program  určený zamestnancům Czech News Center s cílem podpořit firemní cíl digitálního leadershipu.
Číst vícearrow

P2M Consulting

2021

Google Alumni 2021

Google Alumni Agency Transformation Program je vzdělávací platforma určená majitelům a CEO klíčových CZ/SK digitálních agentur Google.
Číst vícearrow

P2M Consulting

2022

Google BTP 2022

Google Business Transformation Program 2021 je roční rozvojový program určený největším klientům Google CZ/SK.
Číst vícearrow

P2M Consulting

2021

Google DMT 2021

Google Digital Marketing Transformation 2021 je roční bonusový vzdělávací program určený pro top management digitálních agentur.
Číst vícearrow

P2M Consulting

Září 2020

Onygenales

Mezinárodní akademická konference Karlovy Univerzity zaměřená na novinky ve výzkumu plísní. Workshop je setkáním odborníků a studentů zajímajících se o pokroky ve výzkumu dermatofytů, dimorfních a keratinofilních hub.
Číst vícearrow

Martin Volek

na objednání

Školení LinkedIn

Kurz zaměřený na to jak efektivně využívat LinkedIn pro potřeby sales a marketingu, kterým provází certifikovaný Google trenér, majitel digitální agentury a vášnivý řečník Martin Volek.
Číst vícearrow

P2M Consulting

Tady Havel, slyšíte mě?

Dokumentární film Petra Jančárka o posledních letech Václava Havla. Přestože existuje řada dokumentů o prezidentově životě, ten náš je hlavně o jeho poselství a odkazu.
Číst vícearrow
message

POVÍDÁ SE O NÁS

Filip Kahoun

Lektor

quoteVe vzdělávání se pohybuji už řadu let a tým P2M patří mezi moje vůbec nejoblíbenější parťáky. Jsou to profíci s velkým srdcem, a to je pro mě neodolatelný koktejl...

Karol Veleba

CEO Effectix/ Účastník kurzu

quoteKoncentrácia nadšenia, skúsenosti, kontaktov. Spolupráca s Klárou a Luciou je pre mňa esencia neuveriteľných biznisových školení, prednášok a workshopov. Vedia priniesť to najlepšie zo sveta profesného vzdelávania. Neuveriteľne ma baví naša spolupráca a vždy sa teším na ich email s ďalšou zaujímavou ponukov na workshop.

Martin Vasquez

Lektor Mluvení na Veřejnosti

quoteS Klárou a Lucií spolupracuji několik let. Vždy profesionální a s lidským přístupem. V projektech, na kterých pracovaly, vždy správně kombinovaly know-how, plánování i improvizaci, aby dosáhly nejlepších výsledků. Moc doporučuji.

Vladimír Vanek

CEO Riesenia.com

quoteS agenturou P2M spolupracujeme uz niekolko rokov najmä cez program Google ALP. Vysoký štandard prednášajúcich, trénerov a coach-ov a celkové zabezpečenie je pre tím P2M samozrejmosť. Je len velmi obtiažne nájsť v ČR a SR rovnakú úroveň ponuky a kvality pre koncepčné vzdelávanie middle a top manažmentu.

PŘIDEJTE SE K FIRMÁM, KTERÉ SE S NÁMI ROZVÍJÍ

SPOLUPRÁCE S P2M SE VYPLATÍ!

person

individuální
přístup

bulb

inovativní
témata

tick

nejlepší experti
na trhu

sofa

moderní vzdělávací
prostor

arrows

flexibilní
formáty

network

networking
a budování komunit

P2M consulting, s.r.o.

map Masarykovo nábř. 250, 110 00 Nové Město

tram Jiráskovo náměstí / Myslíkova

phone +420 603 759 360

envelope info@p2m.cz

LinkedIn Jsme na LinkedIn

fb Sledujte nás