language EN
backVšechny eventy

Tady Havel, slyšíte mě?

Dokumentární film Petra Jančárka o posledních letech Václava Havla. Přestože existuje řada dokumentů o prezidentově životě, ten náš je hlavně o jeho poselství a odkazu.
Režisér: Petr Jančárek
Forma: Dokumentární film
Datum publikace: bude specifikováno

P2M Consulting

PR, eventy a vzdělávání

Unikátní dokumentární film zachycující poslední roky Václava Havla

V roce 2009 nabídl exprezident ČR, dramatik Václav Havel, režiséru a kameramanovi Petru Jančárkovi aby zdokumentoval zbytek jeho života. Během posledních tří let Havlova života vznikl unikátní materiál, který zachytil veřejné i zcela soukromé aktivity člověka světového významu.

Pro vznik nového celovečerního dokumentu o Václavu Havlovi je k dispozici přes 200 hodin naprosto unikátního materiálu, který vznikl časosběrným natáčením během posledních tří let jeho života a obsahuje dosud nikde nepublikované záběry z veřejných, domácích i zahraničních akcí, ze setkání s významnými osobnostmi i zcela neznámými lidmi, zachycuje program jeho kanceláře i život v soukromí.

Existuje řada dokumentů o prezidentově životě, ten náš je hlavně o jeho poselství a odkazu. Václava Havla chceme ukázat divákům v jeho vlastním stylu, jako dramatickou postavu s historií a vývojem, s řadou pochybností, jako nesmělého, ale důsledného režiséra vlastního osudu, jako člověka s životem plným paradoxů, absurdit a nečekaných zvratů.

P2M consulting, s.r.o.

map Masarykovo nábř. 250, 110 00 Nové Město

tram Jiráskovo náměstí / Myslíkova

phone +420 603 759 360

envelope info@p2m.cz

LinkedIn Jsme na LinkedIn

fb Sledujte nás