language EN
backVšechny eventy

Move It On

Vzdělávací program ve spolupráci s dok.incubator zaměřený na digitální marketing ve filmovém průmyslu. S výjimečnou situací se objevili nové výzvy i pro filmaře. Našich 5 online přednášek a workshopů bylo zaměřeno na úspěšnou propagaci filmových projektů v digitálním prostředí.
Datum: 2020-2021
Cíl: Jak na digitální marketing filmů
Forma: Online přednášky a workshopy

P2M Consulting

PR, eventy a vzdělávání

Workshopy pro tvůrce dokumentárních filmů

Od konce loňského roku máme v P2M jedinečnou možnost spolupracovat na programu Move It On, který pořádá společnost https://dokincubator.net/ věnující se primárně podpoře tvůrců dokumentárních filmů na CZ/SK trhu. Program Move It On je zaměřen na využití digitálního marketingu v oblasti dokumentárního filmu.

Úvodní přednášku o tom, jak důležité je postavit včas pro svůj film komplexní marketingovou strategii slyšeli účastníci od úspěšné producentky dokumentárních filmů Sigrid Dyekjær z Dánska. Sigrid je jednou z nejúspěšnějších producentek dánských i mezinárodních dokumentárních filmů z hlediska financování a produkce. Na její přednášku pak navázali nejlepší marketingoví experti a stratégové českého a slovenského marketingového trhu Marian Fury, Miroslav Kral, Petr Houzar, Peter Mizik. Ti v rámci svých přednášek a navazujících workshopů diskutovali s účastníky o marketingové kreativě, strategii, monetizaci na VOD platformách.

P2M consulting, s.r.o.

map Masarykovo nábř. 250, 110 00 Nové Město

tram Jiráskovo náměstí / Myslíkova

phone +420 603 759 360

envelope info@p2m.cz

LinkedIn Jsme na LinkedIn

fb Sledujte nás