language EN
backVšechny eventy

Zešílet

Nový hraný film renomované režisérky Zuzany Piussi, který byl uveden v předpremiéře u příležitosti znovuotevření kina Atlas v Praze 21. 3. 2023. Dramatický příběh o sousedských vztazích, touze po lásce a naději na spokojený život v novém bytě. Zuzana Piussi přichází s novým pohledem na ženskou hrdinku mimo trendy a tradiční schémata.
Datum: 21. 3. 2023
Cíl: PR komunikace
Režie: Zuzana Piussi

P2M Consulting

PR, eventy a vzdělávání

Sousedy si nevybíráme…

Překladatelka Nadia se svojí dcerou po rozvodu nachází novou stabilitu a klid, když konečně získá nový byt. Postupně ale zjistí, že sousedské vztahy v domě mají víc než výstřední rozměr. Nadina nejbližší sousedka zjevně není v pořádku. Nová oáza se mění v místo zážitků, kdy se komedie prolíná s noční můrou a končí groteskním obrazem systému, ve kterém přehlížení problémů patří k důležité výbavě k přežití.

Příběh inspirovaný realitou s prvky absurdního humoru

“Jsem přesvědčená, že filmy mají být především pravdivé. Můj film je o tom, že sníme o harmonii a štěstí, ale i o tom, že vlastně nechceme mít vztahy, protože na ně nemáme čas, nebo energii,” říká režisérka filmu Zuzana Piussi. Zešílet akcentuje témata uvažování o hranicích normality, tolerance a empatie, důležitosti vztahů v životě a jejich nesamozřejmost.

Film do českých kin uvede distribuční společnost D1film od 7. dubna 2023.

P2M consulting, s.r.o.

map Masarykovo nábř. 250, 110 00 Nové Město

tram Jiráskovo náměstí / Myslíkova

phone +420 603 759 360

envelope info@p2m.cz

LinkedIn Jsme na LinkedIn

fb Sledujte nás